facebook_page_plugin

Stypendyści Kirklanda z wizytą w Poznaniu

W dniach 22-24 listopada odbył się w Poznaniu pierwszy zjazd Kirklandystów rocznika 2017-18. Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza stypendyści spotkali się z prorektorem ds.nauki i współpracy międzynarodowej, prof.dr hab. Ryszardem Naskręckim oraz wysłuchali m.in. wykładów prof. Jacka Pyżalskiego, prof. Pawła Churskiego i prof. Krzysztofa Podemskiego.

Odwiedzili też Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, zwiedzili Zamek i Muzeum Bambrów Poznańskich, a w Muzeum Czerwca 1965 r. wysłuchali wykładu prof. Stanisława Jankowiaka. (Zdjęcia: Yaroslav Khauliak i Polina Chinimczuk)

More Joomla Extensions

Administrator Programu

Fundacja Liderzy Przemian została powołana do życia w lutym 2016 r. z zadaniem administrowania dwoma, działającymi od lat, programami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Programem Stypendialnym im. Lane’a Kirklanda i Programem Study Tours to Poland. Oba programy mają charakter międzynarodowy i łączy je podobieństwo grup docelowych, co daje możliwość rozwoju współpracy i zakresu działań w przyszłości. 

Fundator Programu

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności została założona przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości, utworzony na mocy ustawy „O popieraniu demokracji w Europie Wschodniej” (SEED Act), uchwalonej w 1989 roku przez Kongres USA.

 

kirk white2

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search